Сите Зделки
Зачлени се
Најава
Olympia Motors
75% проверка на возило
99
денари
Olympia Motors
58% хемиско чистење и полирање автомобил
2099
денари
Туристичка Агенција "Orfej"
20% крстарење со ТА Орфеј
24738
денари
Hotel Almopia ***
40% Almopia, Lutraki
3500
денари
Театар Комедија (поранешен Театар Центар)
50% театарска претстава "Ах, љубов моја"
140
денари
Униката
50% рамка за накит
600
денари
Нитро Компјутери
55% држач за лаптоп
580
денари
MGM Sport
30% тениски топчиња
280
денари
PI STORE
40% машка маица
158
денари
Специјалистичка ординација за дерматологија "ПЗУ Д-р Камберова"
67% скрининг преглед на бенки
400
денари
Magniflex
30% детски душек
5810
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% опера Simon Boccanegra
300
денари
Magniflex
35% перница
2925
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% опера Жизел
300
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% опера Дон Џовани
300
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% Фауст
300
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% Турандот
300
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% Аида
300
денари
Студио Алтернатива
72% туи-на кинеска масажа
420
денари
ПЗУ "Д-р Грижу"
82% пломбирање на заб
390
денари
ПЗУ "Д-р Грижу"
84% белеење на заби
420
денари
Ресторан Монет
50% пилешки стек + тортица
120
денари
Мисгурнус Дооел Авто перална No.1
50% перење автомобил
150
денари
Туристичка Агенција “Јупитер“
77% Крф
2499
денари
Туристичка Агенција “Јупитер“
71% Крф
3499
денари
Козметички салон "Марина"
74% солариум
65
денари
Естетик Слим Студио
60% мезотерапија на лице
360
денари
Естетик Слим Студио
70% мезотерапија на тело
990
денари
Естетик Слим Студио
60% масажа со путер
360
денари
Арапски Ресторан 1001 ноќ
50% арапски сендвич
75
денари
Кариера Плус
70% моден дизајн
2325
денари
Кариера Плус
70% курс фотографија
2325
денари
Cambridge Institute
94% онлајн курс англиски
1797
денари
МОБ (Македонски опера и балет)
50% балет
200
денари
Мезе бар Сопотско
59% похована мезе даска
249
денари
Мезе бар Сопотско
50% селско месо во грне
119
денари
New Ways Of Travel
12% Израел
48831
денари
Crystals Handmande
51% обетки
590
денари
Де Марго Трејд
57% сервисирање клима уред
599
денари
Apollo Toys
50% автомобил на акумулатор
6000
денари
"Аутомакедонија" - Сервисен центар (н. Кисела Вода)
30% Pirelli гуми (4s)
100
денари
Училиште за странски јазици АПОЛО
50% словенечки јазик
4200
денари
Фризерско - козметички салон Стеси
67% траен маникир
200
денари
Фризерско - козметички салон Стеси
57% антицелулитна масажа
130
денари
Салон за убавина "Тренд Ас"
88% пакети за убавина
4000
денари
Crystals Handmande
51% обетки и ланче
890
денари
Crystals Handmande
53% ланче
950
денари
Crystals Handmande
50% обетки
450
денари
ПЗУ Естетика
92% стоматолошки преглед за деца
300
денари
Royal Bansko Aparthotel
38% Royal Bansko
961
денари
Центар за здравје, виталност и убавина "Витасол"
60% масажа
399
денари
БиПи Накит
51% ланче
990
денари
Евро Прогрес Трејд
34% Zippo
1190
денари
ТА Арбо Травел - Скопје
25% автобуски превоз Тара Рафт
3038
денари
Bansko Royal Towers
35% Бански
2170
денари
Миа Моторс
43% кит опрема
1490
денари
Аптека “ЕДЕА Фармација“
25% пакет за бебе
1439
денари
Пливачка школа Бамбини
50% пливање
450
денари
Skin Pin Art Studio
60% тетоважа
1500
денари
Skin Pin Art Studio
50% наливни нокти
399
денари
Skin Pin Art Studio
50% трајна шминка
1000
денари
Timi Jewelry
60% трендовско висечко ланче
280
денари
Timi Jewelry
60% уникатни обетки
120
денари
Оптика Визус
66% очен преглед
340
денари
Центар за естетика "Alter Ego"
68% релакс спа масажа
350
денари
Ортодонција М
35% естетски протези
17550
денари
Hotel Haris
65% Hotel Haris
2914
денари
Hotel Ouzas
50% Hotel Ouzas
1550
денари
Bottega Del Vino
50% португалски вина
50
денари
Дедо Медо 3 Fast Food
50% германска кобасица
45
денари
Центар за преводи и курсеви за странски јазици "Момент Мал"
53% TOEFL
3300
денари
Центар за преводи и курсеви за странски јазици "Момент Мал"
69% уверение за странски јазик
400
денари
Star-Dt
54% подготвителни часови за матура
900
денари
Салон за убавина Fashion
56% гел на природни нокти
170
денари
Салон за убавина Fashion
67% депилација
120
денари
Национална Групација за Судски Вештачења
40% судски вештачења
1000
денари
Л Инструктор
26% Б категорија
11890
денари
Б Инструктор
26% Б категорија
11890
денари
StarTalking
73% германски
1200
денари
StarTalking
60% англиски
800
денари
Advance Media
25% WiFi Baby камера
5750
денари
Advance Media
33% полнач
1990
денари
Apart Hotel Aspen****
39% Банско
1054
денари
Homemade Cookies
43% велигденски колачи
230
денари
Салон за убавина Edelweiss
54% депилација
299
денари
Готвени јадења "Buffet"
42% кетеринг мени
570
денари
Сандра ексклузив
50% гелни нокти
400
денари
Сандра ексклузив
60% шатирање
1200
денари
ПЗУ Специјалистичка ординација по ортодонција "Ортодонт Д-р Јасмина"
62% дијастема
2470
денари
Соби и апартмани "Taci & Gjorgi" - Езерски Лозја
46% Струга
599
денари
Дијагностичка лабораторија ПЗУ "Павлина"
74% хормони
940
денари
Hotel Milan Speranza Au Lac****
53% езеро Maggiore
24737
денари
Стоматолошка ординација Продента
43% порцелански коронки
2480
денари
Vivatap
40% Vivatap
625
денари
Козметички салон Шмизличка
56% депилација
350
денари
Козметички салон Шмизличка
58% траен лак на раце и нозе
399
денари
Комплекс „Етно Село“
51% Етно Село
1692
денари
Maria Karga's Guest House
45% Халкидики
4278
денари
Studios ANASTASIA
43% Пефкохори
4898
денари
Green Caffe
54% врап или Цезар салата
55
денари
AleXtra hand made accessories
61% сребрена алка
680
денари
iPhone Сервис Скопје
50% вредносен ваучер
300
денари
Стоматолошка ординација Продента
79% чистење забен камен
320
денари
Стоматолошка ординација Продента
75% белеење
990
денари
The Strongest Lady
60% The Strongest Lady
480
денари
Спортски Клуб The Strongest and Roots BJJ Macedonia
60% вештина по избор
480
денари
SKYSHOP
49% кертриџ
250
денари
SKYSHOP
73% Laser Straight апарат
399
денари
SKYSHOP
50% пудра
499
денари
T.A Balkan Fun Macedonia
31% Паралија
3999
денари
Крусел
33% дигитална вага
1950
денари
Институт за убавина - Дермаестетика
56% Хидрадермија
880
денари
Институт за убавина - Дермаестетика
63% Technispa
888
денари
Институт за убавина - Дермаестетика
60% попуст на хидрадермија
800
денари
KARES
44% даска за сецкање
499
денари
ПЗУ Поликлиника "Медика Плус" - ОРЛ
83% аудиолошки преглед
490
денари
Авто Куќа GMC
40% Wynns Airco Clean третман
1500
денари
Holly and Hugo
93% Dog Groomer
806
денари
Trendimi Limited
96% Make Up Artist
989
денари
Trendimi Limited
96% Wedding planner
989
денари
Комуника ДООЕЛ увоз-извоз
71% бел сапун
99
денари
Комуника ДООЕЛ увоз-извоз
71% пилинг купка
200
денари
Комуника ДООЕЛ увоз-извоз
75% крем за стапала
205
денари
"Аутомакедонија" - Сервисен центар (н. Кисела Вода)
90% проверка на автомобил
120
денари
Hotel Maria Antoaneta***
51% Hotel Maria Antoaneta
1364
денари
Систина Офталмологија
45% офталмолошки преглед
550
денари
Оптика Зенит
30% диоптриски рамки
250
денари
Оптика Зенит
30% очила за сонце
450
денари
Set
22% електрично ѓезве
699
денари
Салон за убавина Edelweiss
51% солариум
990
денари
Фото студио Дичо
60% развивање фотографии
60
денари
Студио "Salt Cave"
83% солена соба
200
денари
Студио "Salt Cave"
70% масажа
450
денари
Apollo Toys
38% шатор бубамара
990
денари
ПЗУ Поликлиника "Медика Плус"
86% преглед на срце
790
денари
Игротека "Во светот на децата"
62% игротека
950
денари
Игротека Радост
50% роденден
900
денари
Игротека Радост
67% креативна работилница
150
денари
Apollo Toys
45% душек
2190
денари
Apollo Toys
46% детска постелнина
1990
денари
PI STORE
53% маичка
588
денари
Салон за убавина Edelweiss
52% маникир
499
денари
Салон за убавина Edelweiss
50% третман на лице
450
денари
Advance Media
31% вага
549
денари
Advance Media
30% тостер
699
денари
Фото студио Дичо
50% преснимување
125
денари
Фото студио Дичо
58% Фото Дичо
150
денари
Apollo Toys
41% карневалски костим
180
денари
Авто Куќа GMC
83% дијагностика на возило
200
денари
MGM Sport
40% тенискa торба
1500
денари
Apollo Toys
29% кукла
990
денари
Apollo Toys
36% проодувалка
1710
денари
Apollo Toys
46% бои за лице
210
денари
Крусел
24% детски велосипед
2350
денари
Крусел
20% велосипед
4472
денари
Крусел
22% велосипед
5850
денари
Спортско рекреативен центар "Тара-Рафт"
50% рафтинг
1426
денари